Zwalczanie karaluchów i prusaków Kraków

karaluch jablko1 300x110 Karaluchy i prusakiKaraluchy, inaczej karaczany to owady będące częstym zagrożeniem w domach i zakładach pracy podobnie jak prusaki, które także stanowią zagrożenie. Jeżeli również zauważyli je Państwo u siebie, oferujemy skuteczne zwalczanie karaluchów i zwalczanie prusaków w Krakowie. Dzięki nam mogą Państwo zapomnieć o problemach z tymi uciążliwymi owadami. Nasze zwalczanie karaluchów i prusaków to szybki sposób na pozbycie się ich całkowicie.

Owady te przede wszystkim lubią wilgoć i ciepło. Przebywają w łazienkach, kuchniach, także w innych pomieszczeniach. Karaluchy są większe od prusaków. Ze względu na spłaszczone ciało chowają się w trudno dostępnych miejscach, na przykład w szparach w podłodze, przy listwach podłogowych, także w pobliżu wentylacji i rur. Spotkać można je w domach, kuchniach, także w zakładach produkcyjnych, szpitalach, magazynach, pomieszczeniach ogrzewanych, na przykład kotłowniach.

Ich szkodliwość polega głównie na zanieczyszczaniu produktów spożywczych swoimi wylinkami, odchodami, bakteriami i pleśniami. Również przenoszą one groźne choroby wirusowe, bakteryjne i pasożyty, między innymi gruźlicę, tyfus, cholerę czy larwy nicieni i glist.

Metody zwalczania karaluchów i prusaków

W celu zwalczania karaluchów i prusaków stosuje się obecnie nowoczesne środki dezynsekcyjne, które pozwalają na uzyskanie najlepszego efektu w krótkim czasie. Owady te jednak szybko uodparniają się na nowe środki, dlatego konieczny jest ich indywidualny dobór przez specjalistów.

Stosuje się głównie metody chemiczne w formie oprysków. Są one prowadzone regularnie w odstępach 7-8 tygodni – jedna akcja nie wystarczy. Wykorzystuje się również metodę żelowania, która polega na umieszczeniu preparatu w miejscach przebywania owadów, oraz zamgławianie ULV – jest to metoda dokładniejsza od oprysku. Także polecane jest zalepienie wszystkich szpar, w których owady mogłyby się schronić.

Jeżeli szukają Państwo ekspertów, usuwanie karaluchów i usuwanie prusaków w Krakowie w naszej firmie to najlepszy wybór. Stosujemy środki sprawdzone przez nas w ciągu lat pracy, dlatego jesteśmy w stanie skutecznie zaradzić problemowi. Dzięki naszym metodom mogą Państwo zapomnieć o tych uciążliwych owadach.

Prowadzimy usuwanie prusaków i usuwanie karaluchów w Krakowie i dla okolicznych miejscowości. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu zamówienia usługi!

  • Cennik zwalczania karaluchów i prusaków
  • już od 99 zł

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę zwalczania karaluchów i prusaków wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!