Odkomarzanie Kraków

Komary są powszechnym problemem w porze letniej i jesiennej. Chociaż nie stanowią zagrożenia dla człowieka oprócz pozostawiania swędzących śladów po ukłuciach, to jednak są uciążliwe i dlatego wymagają tępienia. W naszej firmie prowadzimy profesjonalne odkomarzanie w Krakowie i dla okolicznych miejscowości. Dzięki nam mogą Państwo zapomnieć o problemie z tymi owadami i cieszyć się ze spokojnych wieczorów w ogrodzie czy na tarasie bez męczącego brzęczenia i użądleń. Nasze usuwanie komarów w Krakowie to stuprocentowa skuteczność!

Komarowate, także komary to rodzina owadów obejmująca ponad 3,5 tysiąca gatunków. Dorosłe komary mają aparat gębowy kłująco-ssący, za sprawą którego wysysają krew. Ich larwy rozwijają się w środowisku wodnym, natomiast osobniki dorosłe w największej liczbie występują nad podmokłymi łąkami, w pobliżu jezior, rzek czy stawów. Komary są owadami roznoszącymi groźne choroby, głównie w strefach tropikalnych.

Metody usuwania komarów

W celu usuwania komarów stosuje się obecnie głównie metody dezynsekcyjne. Z ich użyciem można zarówno zapobiegać rozwojowi komarów w stadium larwalnym, jak i usuwać dorosłe osobniki.

Najskuteczniejszą metodą zapobiegania inwazji komarów jest zwalczanie larw w zbiornikach wodnych za pomocą substancji biologicznych. Do zwalczania dorosłych komarów na zewnątrz stosuje się metody odkomarzania, które polegają na zamgławianiu – wytworzeniu mgły. Pasem mgły pokrywa się przestrzeni wokół budynku, co daje skuteczność na około 3-5 tygodni. Do wnętrz zaleca się stosowanie środków na komary do kontaktu (elektrofumigatorów), które wyróżniają się najwyższą skutecznością działania.

Jeżeli chcą Państwo zamówić zwalczanie komarów w Krakowie, zapraszamy serdecznie do wybrania naszej oferty. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę oraz najlepsze efekty. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się z nami na dogodny termin wykonania usługi!

  • Cennik odkomarzania
  • ceny ustalamy indywidualnie

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę odkomarzania wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!