Zwalczanie pluskiew Kraków

Pluskwa 300x200 PluskwySamodzielne usuwanie pluskiew nie zawsze jest skuteczne. To owady, które stanowią duże zagrożenie, przy tym są odporne, dlatego często domowe sposoby nie są w stanie im zapobiegać. W naszej firmie prowadzimy profesjonalne zwalczanie pluskiew w Krakowie – jesteśmy w stanie wykonać usługę kompleksowo, by nie tylko usunąć pluskwy, ale również zapobiegać ich ponownemu pojawieniu się. Jeżeli potrzebne jest skuteczne usuwanie pluskiew w Krakowie, zapraszamy do nas!

Pluskwy domowe to gatunek owada, który żywi się krwią zwierząt, w tym człowieka. Zostały one prawie całkowicie wytępione w krajach rozwiniętych, jednak obecnie znów zauważa się jej powrót. Pluskwy są bardzo uciążliwe w warunkach domowych. Prowadzą aktywność nocną. Skrywają się w zakamarkach łózek i mebli tapicerowanych i wtedy żerują na człowieku. Również kryją się pod boazerią, listwami podłogowymi, za tapetami, pod ramami obrazów, w żaluzjach czy zasłonach.

Pluskwy pobierają krew zwykle co kilka dni, jednak wtedy, gdy nie mają żywiciela, mogą przeżyć kilka miesięcy. Jeżeli przez okres dłuższy niż 3 miesiące nie udaje im się znaleźć żywiciela, poddają się wtedy hibernacji.

Metody zwalczania pluskiew

W celu zwalczania pluskiew stosuje się w szczególności metody dezynsekcyjne chemiczne i fizyczne. Powszechnie dostępne środki i domowe metody owadobójcze nie zawsze działają w stu procentach skutecznie, dlatego zaleca się kontakt z profesjonalną firmą w branży DDD. Metody są dobierane indywidualnie zależnie od liczby osobników i miejsca ich przebywania, aby uzyskać najlepszą skuteczność.

Stosuje się następujące działania:

  • metody chemiczne – opryski substancjami owadobójczymi, opylanie środkami pylistymi, termiczne zamgławianie pomieszczeń, oddymianie pomieszczeń środkami owadobójczymi
  • metody fizyczne – są to również metody ekologiczne, między innymi ogrzewanie pomieszczeń do wysokiej temperatury powyżej 60 stopni Celsjusza, stosowanie pary wodnej, wymrażanie suchym lodem, a także usuwanie owadów manualnie poprzez ich wyłapywanie, wytrzepywanie, odkurzanie

Jeżeli potrzebne jest profesjonalne usuwanie pluskwy domowej w Krakowie, zachęcamy do wybrania naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i zapewniamy każdemu z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie. Stosujemy tylko sprawdzone w naszej wieloletniej praktyce środki, dzięki czemu uzyskujemy najlepszą skuteczność.

Wykonujemy zabijanie pluskwy w Krakowie i dla okolicznych miejscowości. Gdy pojawia się problem, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści przyjadą na miejsce w umówionej porze i będą mogli przystąpić do wykonania usługi.

Skutecznie odpluskwimy Państwa mieszkanie w Krakowie i okolicach!

  • Cennik zwalczania pluskiew
  • cena ustalana indywidualnie

792-02-00-01

Pluskwa 1 Pluskwy
Obszar działania

Usługę zwalczania pluskiew wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!