Usuwanie gniazd szerszeni Kraków

Szerszenie to groźne owady, które często są problemem nie tylko na wsiach, ale również pojawiają się w centrach miast. W naszej firmie prowadzimy błyskawiczne usuwanie gniazd szerszeni w Krakowie – jeżeli pojawia się problem, jesteśmy o dyspozycji. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasi pracownicy dojadą na miejsce jak najszybciej. Wykonamy dla Państwa usuwanie gniazda szerszeni w Krakowie i w okolicznych miejscowościach.

Szerszeń europejski, inaczej szerszeń groźny jest największym owadem z rodziny osowatych, który występuje w Europie Środkowej, w tym także pospolicie na terenie Polski. Jego użądlenia są bolesne i mogą być niebezpieczne dla osób uczulonych na ich jad. Szerszenie mają swoje siedliska głównie w lasach liściastych, w dziuplach drzew, jednak również zakładają gniazda blisko siedlisk ludzkich, na przykład w opuszczonych ulach, pod okapami dachu, w zagłębieniach ścian budynków i w innych miejscach osłoniętych.

Usuwanie gniazd szerszeni

Samodzielne usuwanie gniazd szerszeni nie jest wskazane. Nieodpowiednio przeprowadzone może skończyć się nawet tragicznie, ponieważ szerszenie łatwo sprowokować do ataku. Także dostępne w sprzedaży środki owadobójcze nie dają oczekiwanych efektów. Dlatego konieczne jest skontaktowanie się z ekspertami w dziedzinie usuwania szerszeni, którzy dysponują odpowiednim wyposażeniem.

Do usunięcia gniazda szerszeni niezbędne jest posiadanie specjalnego stroju ochronnego osłaniającego całe ciało i głowę. Czynności przeprowadza się wieczorem, gdy wszystkie szerszenie znajdują się już w gnieździe. Stosuje się środki chemiczne mające na celu obezwładnienie szerszeni. Następnie usuwa się gniazdo i wywozi w bezpieczne miejsce.

Prowadzimy kompleksowe zwalczanie szerszeni w Krakowie – usuwamy gniazda skutecznie. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w przypadku, w którym owady te zagnieździły się także na Państwa, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny i przyjedziemy na miejsce jak to tylko możliwe. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

  • Cennik usuwania gniazda szerszeni
  • Ceny ustalamy indywidualnie

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę usuwania gniazd szerszeni wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!