Odławianie kotów Kraków

Z uwagi na obecne regulacje prawne  nie świadczymy usługi odławiania kotów

Dzikie koty są problemem wielu osiedli mieszkaniowych i zakładów pracy. Chociaż łowią myszy, to jednak mogą być także uciążliwe – pozostawiają nieprzyjemny zapach, mogą rozgrzebywać śmietniki i brudzić. Dlatego naszym klientom oferujemy odławianie kotów w Krakowie – stosujemy bezpieczne dla zwierząt klatki i następnie przekazujemy zwierzęta do schronisk. Mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży i jesteśmy w stanie zapewnić najlepszy efekt naszych usług w przystępnej cenie. Gdy potrzebują Państwo pomocy, zawsze jesteśmy do usług – wystarczy tylko zadzwonić!

Metody odławiania kotów

Samodzielnie wyłapywanie kotów, zwłaszcza dziko żyjących, które nie mają kontaktu z człowiekiem, jest bardzo trudne. Dlatego też do odławiania kotów stosuje się specjalne pułapki w formie klatek o odpowiedniej wielkości. Wewnątrz klatek znajduje się nęcące zwierzęta jedzenie. Klatka zamyka się samoczynnie wtedy, gdy zwierzę wejdzie do środka. Następnie klatki odbierane są przez pracowników firmy prowadzącej usługę, a zwierzęta trafiają pod opiekę w schroniskach. Jest to metoda bezpieczna i skuteczna, która stosowana jest również przez organizacje zajmujące się tymi zwierzętami – dzięki niej można najłatwiej złapać koty.

Gdy pojawia się problem z kotami, zachęcamy do skontaktowania się z nami już teraz. Dysponujemy bezpiecznymi pułapkami żywołownymi, którymi możemy łapać koty w różnych miejscach – na osiedlach, w zakładach pracy, w piwnicach. Współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt – koty mają w nich zapewnioną opiekę i mogą znaleźć nowy dom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  • Cennik odławiania kotów
  • ceny ustalamy indywidualnie

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę odławiania kotów wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!