Kuny i łasice są zwierzętami, które mogą spowodować znaczne szkody w gospodarstwie domowym czy też w hodowlach, zakładach produkcyjnych, lub magazynach. W celu pozbycia się problemu oferujemy Państwu profesjonalne odławianie łasic i odławianie kun w Krakowie. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą skuteczność – działamy zgodnie z przepisami prawa, a po złapaniu zwierząt wywozimy je w miejsca, w których nie stanowią one zagrożenia.

Kuna2 300x199 Kuny i łasice

Kuny i łasice są zwierzętami, które zasiedlają budynki gospodarskie, poddasza i strychy domów czy na tereny zakładów przetwarzających żywność i zakładów hodowlanych. Są zwierzętami zwinnymi i trudnymi do złapania, które mogą wyrządzić poważne szkody – między innymi przegryzają kable w samochodach, zagryzają mniejsze zwierzęta, powodują zanieczyszczenia, przenoszą choroby

METODY USUWANIA KUN I ŁASIC
Zgodnie z polskimi przepisami prawa konieczne jest odławianie i wywożenie kun i łasic. W tym celu stosuje się odpowiednie pułapki żywołowne, które bezpiecznie odławiają zwierzęta. Następnie można je wywieźć i wypuścić. Aby pułapka zadziałała, musi posiadać także odpowiednią przynętę, na przykład jajko kurze, udko kurczaka.

W naszej firmie prowadzimy skuteczne odławianie kun i łasic. Dysponujemy nowoczesnymi pułapkami, dzięki którymi skutecznie i bezpiecznie łapiemy zwierzęta. W ten sposób mogą Państwo łatwo pozbyć się problemu z tymi szkodnikami. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

mapa marlon 300x300 Kuny i łasice

TEST NA OBECNOŚĆ KUNY:
Przed podjęciem się wykonania dla Państwa usługi zawsze sugerujemy wykonanie szybkiego i taniego testu czy będzie ktoś w stanie Państwu pomóc – czy Państwa kuna faktycznie jest i czy jest ufna.

Przed wykonaniem testu proszę schować wszlkie klatki – jeśli próbowali Państwo ją odłowić.

Do testu potrzebujemy 8 jajek wiejskich – koniecznie wiejskie. Jajka sklepowe z pieczątką są dezynfekowane chemicznie i chęć pobrania przez kune jest wyraźnie słabszy.

W 4 rogach działki pod krzakiem kładziecie Państwo 1 jajko w załości i na położonym jajku rozbijacie Państwo kolejne tj. polewając je. Kuna szukając pożywienia ustawia się pod wiatr i wyczuwa białko, które jest wonne. Jeżeli jajko zniknie albo zostanie zjedzone na miejscu można uznać kuna jest i możemy pomóc. Test wykonujemy w ogrodzie bo w ogrodzie ją odławiamy.

Fakt: Posiadanie psa nie wyklucza posiadania kuny. Posiadanie psa znacząco utrudnia a czasami uniemożliwia jej usunięcie – kuny nie są ufne w otoczeniu psów.