Zwalczanie kun – Kraków

Kuna1 300x206 Kuny i łasiceKuny i łasice są zwierzętami, które mogą spowodować znaczne szkody w gospodarstwie domowym czy też w hodowlach, zakładach produkcyjnych, lub magazynach. W celu pozbycia się problemu oferujemy Państwu profesjonalne odławianie łasic i odławianie kun w Krakowie. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą skuteczność – działamy zgodnie z przepisami prawa, a po złapaniu zwierząt wywozimy je w miejsca, w których nie stanowią one zagrożenia.

Kuny i łasice są zwierzętami, które zasiedlają budynki gospodarskie, poddasza i strychy domów czy na tereny zakładów przetwarzających żywność i zakładów hodowlanych. Są zwierzętami zwinnymi i trudnymi do złapania, które mogą wyrządzić poważne szkody – między innymi przegryzają kable w samochodach, zagryzają mniejsze zwierzęta, powodują zanieczyszczenia, przenoszą choroby.mapa marlon 300x300 Kuny i łasice

Kuna21 300x199 Kuny i łasice

Metody usuwania kun i łasic

Zgodnie z polskimi przepisami prawa konieczne jest odławianie i wywożenie kun i łasic. W tym celu stosuje się odpowiednie pułapki żywołowne, które bezpiecznie odławiają zwierzęta. Następnie można je wywieźć i wypuścić. Aby pułapka zadziałała, musi posiadać także odpowiednią przynętę, na przykład jajko kurze, udko kurczaka.

W naszej firmie prowadzimy skuteczne odławianie kun i łasic. Dysponujemy nowoczesnymi pułapkami, dzięki którymi skutecznie i bezpiecznie łapiemy zwierzęta. W ten sposób mogą Państwo łatwo pozbyć się problemu z tymi szkodnikami. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  • Cennik odławiania kun i łasic
  • Wycena indywidualna

511 661 310

Obszar działania

Usługę odławiania kun i łasic wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!