Osuszanie mieszkań Kraków

Trixogen10 300x149 Osuszanie mieszkańProwadzimy szybkie i skuteczne osuszanie mieszkań w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pozwalającym nam na usunięcie wilgoci również z domów jednorodzinnych czy lokali o różnym przeznaczeniu, także o większych powierzchniach. Zapewniamy optymalne efekty w przystępnych cenach.

Osuszanie lokali niezbędne jest wtedy, gdy poziom wilgoci jest w nich zbyt wysoki. Wilgoć, szczególnie wykraczająca poza poziom 70%, powoduje mnożenie się pleśni i sprzyja rozwojowi szkodliwej grzybni, która niszczy elementy konstrukcyjne budynków, wygląda nieestetycznie i negatywnie wpływa na zdrowie człowieka.

Dlaczego należy osuszać lokale?

  • dzięki osuszaniu można łatwo pozbyć się nadmiernej wilgoci, na przykład po powodzi czy też po zalaniu
  • osuszanie pozwala na spowolnienie rozwoju grzybów i pleśni i ich całkowite usunięcie
  • osuszanie poprawia trwałość towarów, między innymi nasion, pasz, artykułów papierniczych
  • również osuszanie wnętrz polecane jest w przypadku prac budowlanych i wykończeniowych

Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać osuszanie skutecznie i szybko. Nasze urządzenia do osuszania działają wydajnie i dostępne są w różnych wariantach, dlatego jesteśmy w stanie dopasować je indywidualnie do powierzchni pomieszczenia, by uzyskać najlepszy efekt.

Jeżeli chcą Państwo zamówić osuszanie lokali w Krakowie, zapraszamy do wybrania naszych usług. Wystarczy zadzwonić i umówić się na pasujący termin. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

  • Cennik osuszania mieszkań
  • ceny ustalamy indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę osuszania mieszkań i lokali wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!