Deratyzacja Kraków

Mysz3 300x201 DeratyzacjaProwadzimy kompleksowe usługi deratyzacji – odszczurzania. Zwalczamy szkodliwe gryzonie szybko i skutecznie. Stosujemy sprawdzone metody. Z nami deratyzacja w Krakowie jest zawsze udana i dodatkowo nie kosztuje dużo, dlatego zachęcamy do wybrania naszych usług!

Deratyzacja to zwalczanie za pomocą różnych środków chemicznych lub mechanicznych szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów, myszy czy nornic. Stanowią one szczególne zagrożenie dla magazynów i zakładów produkcyjnych w branży spożywczej. Niszczą surowce i produkty, zanieczyszczają je, a także roznoszą szkodliwe drobnoustroje, między innymi powodujące salmonellę, włośnicę, toksoplazmozę.

Metody zwalczania gryzoni

W ramach deratyzacji stosuje się różne metody zwalczania gryzoni. Są to między innymi:

  • metody chemiczne – stosowanie środków zwalczających gryzonie, najczęściej rozmieszczanie trutek na terenie zakładu w formie past, kremów, granulatów
  • metody mechaniczne – podkładanie specjalnych pułapek i potrzasków, które przeznaczone są do odławiana lub zwalczania szkodników

Równie ważne jest monitorowanie populacji gryzoni po każdorazowym wyłożeniu trutek i pułapek oraz zabezpieczenie budynku przed przedostawaniem się gryzoni do jego wnętrza.

Działamy jako firma deratyzacyjna w Krakowie od lat. Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Pracujemy dla klientów indywidualnych, a także dla przedsiębiorstw, instytucji, samorządów. Stosujemy różne metody zwalczania i przeciwdziałania gryzoniom, dzięki którym jesteśmy w stanie uzyskać optymalne efekty. Zapraszamy do skorzystania z naszej obsługi!

  • Cennik deratyzacji
  • ceny ustalamy indywidualnie

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę deratyzacji wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!