Zwalczanie pluskiew Kraków

Pluskwa 300x200 PluskwySamodzielne usuwanie pluskiew nie zawsze jest skuteczne. Pluskwy stanowią duże zagrożenie i są odporne na wszelkie domowe sposoby zwalczania. Nasza firma oferuje profesjonalne zwalczanie pluskiew. Jesteśmy w stanie wykonać usługę kompleksowo, która nie tylko usunie pluskwy, ale również zapobiegnie ich ponownemu pojawieniu się.

Jeżeli potrzebne jest skuteczne usuwanie pluskwy w Krakowie, zapraszamy do nas!

Pluskwy domowe to gatunek owada, który żywi się krwią zwierząt, w tym również człowieka. Zostały one prawie całkowicie wytępione w krajach rozwiniętych, jednak obecnie znów zauważa się ich powrót. Pluskwy są bardzo uciążliwe w warunkach domowych. Prowadzą aktywność nocną. Skrywają się w zakamarkach łóżek, mebli tapicerowanych i wtedy żerują na człowieku. Również kryją się pod boazerią, listwami podłogowymi, za tapetami, pod ramami obrazów, w żaluzjach czy zasłonach.
Pluskwy pobierają krew zwykle co kilka dni, jednak wtedy, gdy nie mają żywiciela, mogą przeżyć kilka miesięcy. Jeżeli przez okres dłuższy niż 3 miesiące nie udaje im się znaleźć pożywienia, poddają się hibernacji.

Metody zwalczania pluskiew

W celu zwalczania pluskiew stosuje się w szczególności metody dezynsekcyjne chemiczne i fizyczne. Powszechnie dostępne środki i domowe metody owadobójcze nie zawsze działają w stu procentach skutecznie, dlatego zaleca się kontakt z profesjonalną firmą w branży DDD. Metody są dobierane indywidualnie zależnie od liczby osobników i miejsca ich przebywania, aby uzyskać najlepszą skuteczność.

Stosuje się następujące działania:

  • metody chemiczne czyli opryski substancjami owadobójczymi, opylanie środkami pylistymi, termiczne zamgławianie pomieszczeń, oddymianie pomieszczeń środkami owadobójczymi,
  • metody fizyczne to również metody ekologiczne polegające między innymi na ogrzewaniu pomieszczeń do wysokiej temperatury powyżej 60 stopni Celsjusza, stosowaniu pary wodnej, wymrażaniu suchym lodem, a także usuwaniu owadów manualnie poprzez ich wyłapywanie, wytrzepywanie, odkurzanie.

Jeżeli potrzebne jest profesjonalne odpluskwianie w Krakowie, zachęcamy do wybrania naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i zapewniamy każdemu z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie. Stosujemy tylko sprawdzone w naszej wieloletniej praktyce środki, dzięki czemu uzyskujemy najlepszą skuteczność. Gdy pojawia się problem, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści przyjadą na miejsce w umówionej porze i będą mogli przystąpić do wykonania usługi.

Skutecznie odpluskwimy Państwa mieszkanie w Krakowie i okolicach!

Proponujemy również usługę zwalczania karaluchów i prusaków.

  • Cennik zwalczania pluskiew
  • cena ustalana indywidualnie

511 661 310

Pluskwa 1 Pluskwy
Obszar działania

Usługę zwalczania pluskiew wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!