Zwalczanie kretów Kraków

Kret1 300x200 zwalczanie kretówWiemy, jak skutecznie usunąć krety, zmorę każdego posiadacza pięknego trawnika. Stosujemy sprawdzone i skuteczne zwalczanie kretów. Jeżeli mają Państwo problem, zachęcamy do kontaktu z nami!

Krety to ssaki owadożerne, które żywią się w szczególności dżdżownicami, wijami, ślimakami i drobnymi bezkręgowcami. Głównie zasiedlają gleby wilgotne, rzadziej spotkać można je na w glebach kamienistych i suchych, dlatego szczególnie upodobały sobie ogródki i trawniki. Krety budują pod ziemią systemy korytarzy z kopcami, niszcząc przy tym korzenie roślin i powodując ich usychanie, chociaż ze względu na swoją działalność spulchniają glebę i zaopatrują ją w próchnicę.

Zgodnie z polskim prawem krety znajdują się pod ochroną, dlatego najlepiej stosować sprawdzone metody mające na celu odstraszenie tego zwierzęcia. Jego zwalczanie jest możliwe tylko przy licznym występowaniu na posesji. Zwalczanie chemiczne można przeprowadzać tylko na terenach urządzonych.

Skuteczne usuwanie kretów

Istnieje wiele domowych sposobów zwalczania kretów. Najpopularniejsze sposoby to wbijanie słupków ze szklanymi butelkami w ziemię, których hałas odstrasza te zwierzęta. Także zastosować można szmatki nasączone naftą lub rozpuszczalnikiem do farb, umieszczając je w kretowisku. Polecaną metodą jest dodatkowo zastosowanie specjalnych urządzeń emitujących sygnały akustyczne o wysokiej częstotliwości, które odstraszają krety i inne gryzonie.

Nie zawsze jednak domowe sposoby działają, dlatego zachęcamy do wybrania naszej oferty. Prowadzimy skuteczne usługi zwalczania kretów. Dysponujemy sprawdzonym sprzętem, dzięki któremu wyłapujemy krety. Po złapaniu wywozimy je w miejsca, w których nie wyrządzają szkód. Jesteśmy także w stanie zastosować środki chemiczne mające na celu zwalczanie populacji kretów na działce.

Działamy jako firma zwalczająca krety w Krakowie od lat. Mamy doświadczenie w swojej branży, dlatego jeżeli potrzebują Państwo pomocy, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z nami i do umówienia się na dogodny termin wykonania usługi.

Proponujemy Państwu usługi zwalczania kun i łasic.

  • Cennik zwalczania kretów
  • już od 300 zł

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę zwalczania kretów wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!