Dezynfekcja koronawirusa w Krakowie i okolicach to skuteczny w 100% zabieg, który daje pewność zwalczenia wirusa i przywrócenia bezpiecznego miejsca pracy Państwa pracowników. Wszystko to dzięki zdobytemu doświadczeniu, odpowiednio dobranym preparatom z wszelkimi pozwoleniami i atestami oraz najskuteczniejszemu sprzętowi.

Metodę wykonania zabiegu dezynfekcji dobieramy w zależności od sytuacji, przeznaczenia pomieszczeń oraz czasu jakim dysponuje Klient na przeprowadzenie zabiegu.

Wyróżnia się dwie metody zwalczania wirusa :

Ozonowanie – Ozon jest gazem, który wytworzony przez generator ozonu wypełnia całe pomieszczenie utleniając wszelkie wirusy, bakterie, grzyby. Najnowsze badania pokazują 100% skuteczność zwalczenia koronawirusa. Warunkiem jest osiągnięcie odpowiedniego stężenia
z odpowiednim czasem jego utrzymania. Marlon DDD posiada bardzo wydajne generatory ozonu,
a każdy zabieg jest kontrolowany przez pracownika, który dokonuje na bieżąco pomiarów stężenia Ozonu w pomieszczeniu. Po zakończeniu zabiegu i odwietrzeniu pomieszczenia nie ma żadnych pozostałości, które mogłyby powodować uszczerbek na zdrowiu dla ludzi lub zwierząt.

Zamgławianie – wykorzystywane zamgławiacze mają metodę działania „odwróconego odkurzacz” tzn. wentylator pod dużym ciśnieniem rozbija ciecz na drobne kropelki, które osiadając na powierzchni odkażają ją w krótkim czasie. Metoda ta jest preferowana w sytuacji gdy mamy do czynienia z dużą powierzchnią lub krótkim czasem na przeprowadzenie zabiegu. Wszelkie użyte przez nas preparaty do zamgławiania mają skuteczność w zwalczaniu koronawirusa.

Firma Marlon DDD posiada najlepsze z dostępnych ozonatory Trioxygen, zamgławiacze termiczne Pulsfog oraz zamgławiacze ULV Cifarelli oraz BURE ULV.

Miejsca które są poddawane dezynfekcji:

  • Szkoły, Przedszkola , Żłobki
  • Środki komunikacji miejskiej
  • Szpitale, Przychodnie
  • Dworce, Sklepy, Galerie Handlowe
  • Klatki schodowe, Mieszkania prywatne
  • Restauracje, Hotele
  • Biura, Haleprodukcyjne, Magazyny

Po wykonanej usłudze otrzymujecie Państwo protokół z wykonanego zabiegu, w którym wskazujemy użyte środki. Dodatkowo do faktury dołączamy karty charakterystyki użytych produktów oraz wszelkie pozwolenia. Komplet otrzymanych przez nas dokumentów jest wystarczający do przedstawienia przed Urzędami Sanitarnymi.

Czas realizacji usług 1-3 dni

Wszelkie wyceny, informacje pod nr 792-02-00-01