Zwalczanie szczurów Kraków

Szczur2 300x200 SzczuryW domach, mieszkaniach, gospodarstwach oraz w zakładach pracy szczury występują coraz powszechniej. W związku z tym wymagane jest ich skuteczne usuwanie, ponieważ gryzonie te stanowią duże zagrożenie nie tylko dla zbiorów, ale również dla zdrowia człowieka. Prowadzimy deratyzację – zwalczanie szczurów w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy, zawsze jesteśmy do dyspozycji – wystarczy tylko skontaktować się z nami, by zamówić usługę.

Szczuty są gatunkiem kosmopolitycznym, łatwo przystosowującym się do zmiennych warunków. Rozmnażają się szybko, prowadzą głównie nocny tryb życia, są płochliwe, dlatego trudne w złapaniu. Zanieczyszczają produkty spożywcze, zwłaszcza zboża – przegryzają worki, zbiorniki na paszę, także wywołują zanieczyszczenia swoimi odchodami i przenoszą groźne choroby.

Metody zwalczania szczurów

Nowoczesne rodentycydy pozwalają skutecznie kontrolować populację gryzoni. Stosuje się także środki fizyczne. Działania deratyzacyjne trzeba rozpocząć jak najszybciej, aby opanować rozmnażanie się szczurów.

Stosuje się następujące metody:

  • metody fizyczne – polegają na rozstawieniu łapek, mogą być to pułapki żywołowne bądź też uśmiercające gryzonie
  • metody chemiczne – rodentycydy, czyli środki chemiczne w formie trutki, która jest rozkładana w miejscach, w których zwierzę żeruje, najlepiej niedostępnych dla innych zwierząt

Oferujemy Państwu usuwanie szczurów w Krakowie skutecznie i szybko. Dysponujemy niezbędnym zapleczem, dzięki któremu możemy łatwo poradzić sobie z plagą szczurów. Także służymy wsparciem w prowadzeniu działań profilaktycznych, by zapobiegać powrotowi gryzoni. Prowadzimy głównie odszczurzanie w Krakowie i w okolicznych miejscowościach pod Krakowem. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

  • Cennik zwalczania szczurów
  • już od 149 zł

511 661 310

Obszar działania

Usługę zwalczania szczurów wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!