Dezynsekcja Kraków

mucha2 300x200 DezynsekcjaProwadzimy profesjonalne usługi dezynsekcyjne mające na celu zwalczanie szkodliwych owadów, a także ich larw. Z nami dezynsekcja w Krakowie jest szybka, skuteczna i niedroga. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Dezynsekcja ma na celu zwalczanie owadów takich jak muchy, komary, wszy, pchły, prusaki, karaluchy, pluskwy, również w stadium larwalnym, dzięki czemu można zapobiegać ich ponownej inwazji. Dezynsekcję przeprowadza się ze względów gospodarczych i sanitarnych, ponieważ owady te są przyczyną niszczenia surowców i produktów spożywczych, a także ich zanieczyszczenia, co prowadzić może również do poważnych schorzeń wywołanych przez przenoszone przez nie drobnoustroje.

Metody dezynsekcji

Metody dezynsekcyjne dzieli się na:

  • metody fizyczne – usuwanie szkodników z użyciem pary wodnej, gorącego powietrza, ognia czy promieniowania ultrafioletowego
  • metody mechaniczne – manualne wyłapywanie szkodników, oczyszczanie przestrzeni, trzepanie materiałów, w których się znajdują
  • metody chemiczne – polegają na stosowaniu dobranych do gatunku owadów środków owadobójczych

Jako kompetentna firma dezynsekcyjna w Krakowie zapewniamy każdemu z naszych klientów najlepsze rezultaty. Posiadamy zaawansowany sprzęt i środki, dzięki którym możemy szybko usuwać zagrożenia zarówno z domów jednorodzinnych czy mieszkań i osiedli, jak i z zakładów pracy. Także prowadzimy stała współpracę z klientami biznesowymi, dlatego jeżeli potrzebują Państwo wsparcia ekspertów w utrzymaniu higieny w hali produkcyjnej czy magazynie, zapewniamy korzystne warunki. Zapewniamy stuprocentową skuteczność!

  • Cennik dezysekcji
  • ceny ustalamy indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę dezynsekcji wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!