Usuwanie gniazd os – Kraków

Osa4 300x201 OsyPojawienie się gniazda os w niepożądanym miejscu jest poważnym problemem, który wymaga szybkiego i profesjonalnego działania. Nasza firma oferuje Państwu usuwanie gniazd os. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować usługę w stu procentach skutecznie.

Osy to owady, które oprócz bolesnych użądleń, wprawdzie nie powodują dużego zagrożenia dla człowieka, ale w momencie, w którym zaczynają budowę gniazd w pobliżu miejsc, w których przebywają ludzie, konieczne jest podjęcie interwencji. Osy najczęściej zakładają gniazda na strychach, pod okapami dachów i w innych miejscach zacisznych.

Usuwanie gniazda os

Własnoręczne usuwanie gniazd os jest zabiegiem niebezpiecznym, ponieważ może spowodować rozdrażnienie owadów i sprowokować je do ataku. Osoby usuwające gniazda os powinny być ubrane w odpowiedni ochronny strój z rękawicami i zasłoną na głowie. Rękawy bluzy i nogawki spodni muszą być ściśnięte wokół nadgarstków i kostek, co zapobiega użądleniom.

Wbrew niektórym opiniom, operację usuwania os można prowadzić o każdej porze dnia. Na początku stosuje się odpowiednie środki chemiczne, które mają za zadanie obezwładnić owady. Gniazdo odcina się, jeżeli jest ono wolno wiszące, a następnie umieszcza się w bezpiecznym miejscu.

Aktualnie Straż Pożarna nie trudni się już usuwaniem gniazd os. Robi to wyłącznie wtedy, gdy gniazdo znajduje się w budynkach użyteczności publicznej, na przykład przy urzędach, przedszkolach, szkołach czy szpitalach. W przeciwnym przypadku konieczne jest skontaktowanie się z prywatną firmą, która wykona usługę.

Prowadzimy skuteczne zwalczanie os. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą efektywność. Dysponujemy odpowiednimi strojami zabezpieczającymi naszych pracowników oraz wszelkimi środkami pozwalającymi efektywnie usunąć gniazda i osy z posesji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Zajmujemy się również zwalczaniem szerszeni.

Gniazdo usuwa się w porze wieczornej, kiedy wszystkie owady są wewnątrz niego. Na początku stosuje się odpowiednie środki chemiczne, które mają za zadanie obezwładnić owady. Gniazdo odcina się, jeżeli jest ono wolnowiszące, a następnie umieszcza się w bezpiecznym miejscu.

Aktualnie Straż Pożarna nie trudni się już usuwaniem gniazd os. Robi to wyłącznie wtedy, gdy gniazdo znajduje się w budynkach użyteczności publicznej, na przykład przy urzędach, przedszkolach, szkołach czy szpitalach. W przeciwnym przypadku konieczne jest skontaktowanie się z prywatną firmą, która wykona usługę.

Świadczymy skuteczne usuwanie gniazda os w Krakowie – dzięki odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą efektywność. Prowadzimy także zwalczanie os w Krakowie. Dysponujemy odpowiednimi środkami, które pozwalają na poradzenie sobie z problemem – strojami przeznaczonymi dla naszych pracowników, a także środkami, którymi jesteśmy w stanie usunąć gniazda i osy z posesji. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  • Cennik usuwania gniazda os
  • Ceny ustalamy indywidualnie

792-02-00-01

Obszar działania

Usługę usuwania gniazda os wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!