Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej Kraków

Ozonator w samochodzie 300x200 Ozonowanie klimatyzacjiProwadzimy profesjonalne ozonowanie klimatyzacji w Krakowie. Dzięki tej metodzie dezynfekcji można naturalnie i ekologicznie usunąć drobnoustroje z klimatyzacji samochodowych. Dodatkowo dzięki ozonowaniu można szybko zdezynfekować całe wnętrze samochodu.

Ozon (O3) wyróżnia się bardzo silnymi właściwościami odkażającymi, silniejszymi od standardowych środków dezynfekcyjnych, na przykład chloru. Dzięki niemu można bez konieczności stosowania szkodliwych środków chemicznych zlikwidować wszelkiego rodzaju drobnoustroje. Ich obecność w układzie klimatyzacji jest zagrożeniem dla zdrowia – mogą powodować schodzenia układu oddechowego, zakażenia bakteryjne, grzybice.

Zalety ozonowania i odgrzybiania klimatyzacji samochodowej

Dezynfekcja klimatyzacji samochodowej poprzez ozonowanie ma wiele zalet. Są to w szczególności:

  • zabicie bakterii, pleśni, wirusów, roztocz i grzybów
  • usunięcie nieprzyjemnych zapachów, między innymi dymu tytoniowego, stęchlizny, benzyny i smarów
  • neutralizacja alergenów

Przeprowadzenie ozonowania klimatyzacji polega na wygenerowaniu ozonu za pomocą przeznaczonego do tego urządzenia – ozonatora. Następnie gaz rozpylany jest w instalacji klimatyzacyjnej. Dociera on do każdego zakamarka układu, dlatego jest w stanie skutecznie usunąć wszelkie zagrożenia. Ostatnim etapem jest wywietrzenie samochodu.

Jeżeli chcą Państwo wykonać ozonowanie klimatyzacji samochodowej w Krakowie, zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług. Zapewniamy przystępne ceny i skuteczność na najwyższym poziomie. Prosimy o kontakt w celu umówienia się na dogodny termin wykonana usługi!

  • Cennik ozonowania klimatyzacji
  • już od 49 zł

511 661 310

Obszar działania

Usługę ozonowania klimatyzacji wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!