Zwalczanie much Kraków

Muchy to niepożądane owady zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w budynkach inwentarskich czy zakładach, w których prowadzi się produkcję czy przetwórstwo żywności, również w magazynach. Są one szczególnym problemem wśród hodowców bydła i trzody chlewnej. Są jednak sposoby, aby sobie z nimi poradzić. Prowadzimy profesjonalne zwalczanie much w Krakowie – gwarantujemy skuteczność!

Muchy występują masowo, w szczególności skupiają się na ciepłych i nasłonecznionych powierzchniach, a także na produktach żywnościowych, które zanieczyszczają swoimi odchodami. Również muchy są uciążliwe dla zwierząt, które stają się nerwowe, co może być przyczyną strat.

Metody zwalczania much

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów przeznaczonych do zwalczania zarówno owadów dorosłych, jak i larw much. Są to środki owadobójcze i mechaniczne, które przyciągają muchy i unieruchamiają je lub zabijają.

Stosuje się głównie:

  • metody chemiczne – środki owadobójcze są rozpylane opryskiwaczami ręcznymi lub spalinowymi, a także w urządzeniach wytwarzających zimną (ULV) lub gorącą parę. Zalecane jest naprzemienne stosowanie różnych preparatów, ponieważ muchy mogą uodparniać się na zawarte w nich substancje czynne
  • metody fizyczne – w formie lamp owadobójczych rażących lub lepowych, które montuje się w pomieszczeniach, pomocne są również środki mechaniczne takie jak siatki w oknach i wlotach powietrza, które zapobiegają wlatywaniu much do wnętrza, poleca się dodatkowo przykrywanie śmietników, usuwanie resztek

Oferujemy Państwu skuteczne usuwanie much w Krakowie i dla okolicznych miejscowości. Stosujemy sprawdzone środki, których celem jest szybkie zlikwidowanie problemu i jednocześnie zapobieganie ponownej inwazji. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  • Cennik zwalczania much
  • cena ustalana indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę zwalczania much wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!