Zwalczanie rybika Kraków

rybik cukrowy 300x199 RybikRybiki nie stanowią bezpośredniego zagrożenia dla człowieka w domach i mieszkaniach, jednak ich obecność w zakładach produkujących żywność i w magazynach nie jest pożądana. Prowadzimy skuteczne zwalczanie rybika w Krakowie, dlatego jeżeli chcą Państwo poradzić sobie z tym problemem szybko i wygodnie, zapraszamy do wybrania naszych usług.

Rybiki cukrowe, które nazywane są też srebrzykami, to bezskrzydłe owady o srebrzystych łuskach pokrywających ciało. Lubią głównie miejsca wilgotne i ciepłe, w szczególności pomieszczenia, w których znajduje się żywność, również można spotkać je w łazienkach czy w książkach, ponieważ żywią się skrobią – cukrami, klejami organicznymi, celulozą. Prowadzą nocny tryb życia. Są odpowiedzialne za zanieczyszczenie żywności i inne szkody, jednak nie przenoszą chorób.

Metody zwalczania rybików cukrowych

W celu pozbycia się rybików w domach poleca się w szczególności dokładne wysprzątanie pokojów, szczególnie przy listwach podłogowych i w szparach. Należy także dbać o to, aby pomieszczenia nie były wilgotne – zalecane jest ich regularne i dokładne osuszanie. Zastosować można również dostępne środki owadobójcze – spraye, proszki.

Gdy metody nie pomagają, zalecane jest przeprowadzenie profesjonalnej dezynsekcji z odpowiednio dobranymi preparatami na rybiki cukrowe.

Nasza firma prowadzi usuwanie rybika w Krakowie i dla okolicznych miejscowości. Stosujemy sprawdzone metody, dzięki którym uzyskujemy optymalne efekty w usuwaniu rybików i zapobieganiu ich ponownemu pojawianiu się. Zachęcamy do kontakt i umówienia się na dogodny termin wykonania usługi przez naszych specjalistów.

  • Cennik zwalczania rybika
  • Wycena indywidualna

511 661 310

Obszar działania

Usługę zwalczania kretów wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!