Dezynfekcja Kraków

dezynfekca DezynfekcjaNasza firma oferuje kompleksowe usługi dezynfekcyjne – odkażanie. Naszą specjalnością jest przede wszystkim dezynfekcja w Krakowie, a także w okolicznych miejscowościach.

Celem dezynfekcji jest usunięcie z powierzchni i przestrzeni drobnoustrojów i ich przetrwalników. Prace tego rodzaju prowadzi się w celach prewencyjnych – jako dezynfekcja zapobiegawcza, jak i również doraźnie – gdy pojawia się ognisko zakażenia. Dezynfekcję przeprowadza się między innymi w pomieszczeniach po osobach chorych, zmarłych, w pomieszczeniach kwaterunkowych i hotelowych, środkach transportu, dezynfekuje się także konkretne powierzchnie, na przykład materace, naczynia.

Metody dezynfekcji

W celu wykonania dezynfekcji stosuje się metody fizyczne, chemiczne oraz termiczno-chemiczne. Aby uzyskać odpowiedni efekt, czyli usunąć zagrożenie lub w celu prewencji, należy dobrać odpowiednie środki. Pod uwagę brane są rodzaj i ilość danego drobnoustroju, właściwości środka dezynfekcyjnego, a także środowisko, w którym przeprowadzić trzeba operację. Zasadniczo im dłuższy czas działania środka i im wyższe jego stężenie, tym wyższa ilość drobnoustrojów zostaje zlikwidowana.

Stosowane metody dezynfekcji to:

    • metody fizyczne – najczęściej używana jest para wodna w temperaturze 100–105 °C i pod zmniejszonym ciśnieniem lub normalnym ciśnieniem, a także promieniowanie UV
    • metody chemiczne – między innymi związki na bazie chloru, alkohole, aldehydy, czwartorzędowe sole amoniowe, związki fenolowe, związki halogenowe, związki metali ciężkich, utleniacze, kwasy i zasady
    • metody termiczno-chemiczne – połączenie środków chemicznych i temperatury około 60 °C

Nasza firma dezynfekcyjna w Krakowie wykorzystuje tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania – możemy dzięki temu zagwarantować naszym klientom najlepsze wyniki. Usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i również do klientów biznesowych. Prace wykonujemy w domach, mieszkaniach, na osiedlach mieszkaniowych, w zakładach pracy – wszędzie tam, gdzie ważna jest higieniczna czystość. Zapewniamy jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny. Zachęcamy do wybrania naszych usług dezynfekcyjnych w Krakowie!

  • Cennik dezynfekcji w Krakowie
  • Ceny ustalane indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę dezynfekcji wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!