Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych Kraków

Inside of apartment where victim was shot 2 1030x687 Dezynfekcja po zmarłychSprzątanie i dezynfekcja po zmarłych – Kraków

W naszej firmie specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług DDD – prowadzimy także profesjonalne sprzątanie po zmarłych, zapewniając naszym klientom pomoc w trudnych i wymagających sytuacjach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, kładziemy nacisk na dokładność i skuteczność, co powoduje, że nasze usługi będą mogły spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Świadczymy usługi dla osób prywatnych, również dla firm, instytucji, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Oferujemy sprzątanie po śmierci naturalnej, samobójstwach, zabójstwach, wypadkach losowych, w tym przy pracy i komunikacyjnych, również w sytuacji, gdy ciało jest w stanie rozkładu. Dzięki szerokiemu zakresowi świadczonych przez nas usług pomożemy Państwu w każdej sytuacji. Pozostawiamy po sobie oczyszczone, także całkowicie opróżnione na życzenie klientów lokale, które są perfekcyjnie zdezynfekowane.

Zakres naszych usług:

  • sprzątanie po zmarłym – usuwanie zanieczyszczeń organicznych, między innymi z krwi, moczu, kału, tkanek
  • sprzątanie mienia – usuwanie śmieci, czyszczenie lub utylizacja mebli, także gabarytów
  • sprzątanie innych powierzchni – w tym piwnic, strychów, klatek schodowych, wind, komórek i innych pomieszczeń
  • dezynfekcja po zmarłych – likwidacja drobnoustrojów zagrażających człowiekowi, stosujemy także metodę ozonowania i inne metody
  • usuwanie zapachów po zgonie – w przypadku pojawienia się uciążliwych i nieprzyjemnych zapachów
  • i inne usługi na życzenie klienta

W naszej firmie prowadzimy pełne czyszczenie po zmarłym, przestrzegając przy tym wszystkich zasad BHP, wskazań Sanepidu oraz naszych wewnętrznych standardów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prowadzenie czynności tego rodzaju z naciskiem na precyzję oraz efektywność, ponieważ ma to wpływ na bezpieczeństwo korzystania z danego lokalu. Nasi pracownicy wykonują zadania zawsze z użyciem profesjonalnych zabezpieczeń, w tym masek chroniących drogi oddechowe oraz specjalistycznych kombinezonów.

Stosujemy sprawdzone rozwiązania, które pozwalają nam na uzyskanie tak wysokiej skuteczności. Nasi pracownicy zawsze dokładnie sprawdzają lokale i znajdujące się w nich mienie – w razie potrzeby zalecamy jego usunięcie, ponieważ w przeciwnym przypadku mogłoby ono stwarzać poważne zagrożenie dla zdrowia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest kompleksowe odkażanie po śmierci, dlatego stosujemy szereg różnych czynności, aby uzyskać jak najlepsze efekty. Formy dezynfekcji są dobierane indywidualnie. Prowadzimy także ozonowanie, które pozwala nam nie tylko na usunięcie groźnych drobnoustrojów, ale również na jednoczesne wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów.

Jeśli chcą Państwo zlecić sprzątanie po zgonie, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji, a także wyceny świadczonych przez nas prac. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać je na przystępnym dla wszystkich klientów poziomie. Nasi pracownicy odpowiedzą także na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy!

 • Cena usługi dezynfekcji po zmarłych
 • ustalana indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę sprzątania i dezynfekcji po zmarłych wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!