Zwalczanie mrówek Kraków

mrówki1 300x110 MrówkiMrówki stanowią zagrożenie zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w zakładach produkujących żywność i magazynach. Nasza firma prowadzi kompleksowe zwalczanie mrówek w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Mamy wieloletnie doświadczenie w dezynsekcji i dzięki nam mogą Państwo zapomnieć o problemach związanych z tymi insektami.

Mrówki to owady występujące powszechnie pod każdą szerokością geograficzną. Liczbę gatunków mrówek szacuje się na około 12 tysięcy, z czego w Polsce to 103 gatunki. Mrówki tworzą społeczeństwa z królową na czele kolonii, natomiast najliczniejszą grupą stanowią robotnice. Mrówki są zagrożeniem zarówno w domu – zanieczyszczają produkty spożywcze i pomieszczenia. Najpowszechniejszym źródłem problemu są mrówki faraona, które spotykane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, zakładach pracy. Także stanowią zagrożenie w ogrodzie, ponieważ wspólnie z mszycami przyczyniają się do zamierania roślin.

Metody zwalczania mrówek

Najskuteczniejsze sposoby zwalczania mrówek to dezynsekcja – zastosowanie przeznaczonych do tego celu środków owadobójczych. W sprzedaży dostępne są specjalne preparaty chemiczne w sprayu, proszku, w formie płytek, które likwidują mrówki. Działania te jednak nie zawsze dają oczekiwany skutek, gdy nie zniszczy się gniazda, dlatego konieczne jest skorzystanie z profesjonalnych metod.

W naszej firmie prowadzimy skuteczne usuwanie mrówek w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, jesteśmy do usług. Stosujemy sprawdzone metody, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć źródło problemu. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

  • Cennik zwalczania mrówek
  • już od 149 zł

511 661 310

Obszar działania

Usługę zwalczania mrówek wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!