Odkomarzanie Kraków

Komary są powszechnym problemem w porze letniej i jesiennej. Chociaż nie stanowią zagrożenia dla człowieka oprócz pozostawiania swędzących śladów po ukłuciach, to jednak są uciążliwe i dlatego wymagają tępienia. W naszej firmie prowadzimy profesjonalne
odkomarzanie na terenie Krakowa i okolic.

Dzięki nam mogą Państwo zapomnieć o problemie z tymi owadami i cieszyć się ze spokojnych wieczorów w ogrodzie lub na tarasie bez męczącego brzęczenia i użądleń. Nasza usługa zwalczania komarów gwarantuje wysoką skuteczność!

Komarowate, także komary to rodzina owadów obejmująca ponad 3,5 tysiąca gatunków. Dorosłe komary mają aparat gębowy kłująco-ssący, za sprawą którego wysysają krew. Ich larwy rozwijają się w środowisku wodnym, natomiast osobniki dorosłe w największej liczbie występują nad podmokłymi łąkami, w pobliżu jezior, rzek czy stawów. Komary są owadami roznoszącymi groźne choroby, głównie w strefach tropikalnych.

Metody zwalczania komarów

W celu zwalczania komarów stosuje się obecnie głównie metody dezynsekcyjne. Z ich użyciem można zarówno zapobiegać rozwojowi komarów w stadium larwalnym, jak i usuwać dorosłe osobniki. Najskuteczniejszą metodą zapobiegania inwazji komarów jest zwalczanie larw w zbiornikach wodnych za pomocą substancji biologicznych. Do zwalczania dorosłych komarów na zewnątrz stosuje się metody odkomarzania, które polegają na zamgławianiu (wytworzeniu mgły). Pasem mgły pokrywa się przestrzeni wokół budynku, co daje skuteczność na około 3-5 tygodni.

Jeżeli chcą Państwo zamówić usługę odkomarzania, zapraszamy serdecznie do wybrania naszej oferty. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę oraz najlepsze efekty. Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się z nami na dogodny termin wykonania usługi!

Inną z naszych propozycji jest usługa zwalczania kretów.

.

  • Cennik odkomarzania
  • ceny ustalamy indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę odkomarzania wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!