Zwalczanie mysz Kraków

Zwalczanie myszy jest często trudnym zadaniem, gdy nie dysponuje się odpowiednimi środkami przeznaczonymi do tego celu. Dlatego naszym klientom oferujemy szybkie i skuteczne zwalczanie myszy w Krakowie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy deratyzację na najwyższym poziomie – dysponujemy odpowiednim zapleczem i środkami.

Myszy są zwierzętami kosmopolitycznymi, mają duże zdolności adaptacyjne, dlatego występują powszechnie. Mogą być nosicielami chorób, a także powodować straty w miejscach składowania żywności, w szczególności zbóż, dlatego potrzebne jest ich tępienie i jednocześnie zapobieganie ich rozwojowi w domach, mieszkaniach, zakładach czy magazynach.

Metody zwalczania myszy

Deratyzacja, czyli zwalczanie gryzoni jest wymagania zgodnie z przepisami prawa w miejscach, w których znajduje się żywność, lokalach gastronomicznych i magazynach żywności. Żeby deratyzacja była skuteczna, konieczne jest na początku dokonanie identyfikacji szkodnika, potem wykonanie lustracji całego obiektu, by dopasować odpowiednią technologię, i zwalczanie szkodników.

Zwalczanie gryzoni powinno się rozpocząć przy pierwszych oznakach ich aktywności. Stosuje się najczęściej:

  • metody fizyczne – polegają na stosowaniu łapek, mogą być to pułapki żywołowne lub też uśmiercające zwierzęta
  • metody chemiczne – stosowanie rodentycydu, czyli środka chemicznego w formie trutki, jest ona rozkładana w miejscach, w których zwierzę żeruje, najlepiej niedostępnych dla innych zwierząt

Prowadzimy skuteczne usuwanie myszy w Krakowie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

  • Cennik zwalczania mysz
  • już od 149 zł

511 661 310

Obszar działania

Usługę zwalczania mysz wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!