Usuwanie gniazd szerszeni Kraków

Szerszenie to groźne owady, które często są problemem nie tylko na wsiach, ale również pojawiają się w centrach miast. W naszej firmie prowadzimy błyskawiczne usuwanie gniazd szerszeni. Jeżeli pojawia się problem, jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasi pracownicy dojadą na miejsce jak najszybciej.

Szerszeń europejski, inaczej szerszeń groźny jest największym owadem z rodziny osowatych, który występuje w Europie Środkowej, w tym także pospolicie na terenie Polski. Jego użądlenia są bolesne i mogą być niebezpieczne dla osób uczulonych na ich jad. Szerszenie mają swoje siedliska głównie w lasach liściastych, w dziuplach drzew. Czasami zakładają gniazda blisko siedlisk ludzkich, na przykład w opuszczonych ulach, pod okapami dachu, w zagłębieniach ścian budynków i w innych miejscach osłoniętych.

Usuwanie gniazda szerszeni

Samodzielne usuwanie gniazd szerszeni nie jest wskazane. Nieodpowiednio przeprowadzone może skończyć się nawet tragicznie, ponieważ szerszenie łatwo sprowokować do ataku. Także dostępne w sprzedaży środki owadobójcze nie dają oczekiwanych efektów. Dlatego konieczne jest skontaktowanie się z ekspertami w dziedzinie usuwania szerszeni, którzy dysponują odpowiednim wyposażeniem.

Do usunięcia gniazda szerszeni niezbędne jest posiadanie specjalnego stroju ochronnego osłaniającego całe ciało i głowę. Kilkuletnie doświadczenie oraz odpowiednio dobrane środki pozwalają nam na skuteczne zwalczenie populacji szerszeni przez cały dzień. Stosuje się środki chemiczne mające na celu obezwładnienie szerszeni. Następnie usuwa się gniazdo i wywozi w bezpieczne miejsce.

Prowadzimy kompleksowe zwalczanie szerszeni i usuwamy gniazda skutecznie. Jeżeli te owady zagnieździły się na Państwa posesji, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Prosimy o kontakt telefoniczny. Przyjedziemy na miejsce tak szybko jak to tylko możliwe. Zapraszamy do wybrania naszych usług!

Równie skutecznie zwalczamy komary.

  • Cennik usuwania gniazda szerszeni
  • Ceny ustalamy indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę usuwania gniazd szerszeni wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!