Zwalczanie nornic Kraków

nornica2 300x228 norniceNornice są poważnym problemem w ogrodach i na polach. W przypadku, gdy zauważają Państwo ich działanie, oferujemy zwalczanie nornic w Krakowie – wykonujemy usługi szybko i sprawnie, stosując sprawdzone przez nas metody.

Nornica ruda jest gatunkiem gryzonia zaliczanym do chomikowatych. Jest drobnym i zwinnym zwierzęciem o szaro-rudym zabarwieniu. Zamieszkuje głównie lasy, polne zarośla, często miejsca wilgotne. Nadgryza cebule i korzenie roślin, przez co powodują ich usychanie. Wyjada także owoce, nasiona, obgryza drzewa z kory.

 

Metody zwalczania nornic

Obecnie stosuje się w szczególności metody fizyczne i chemiczne, które pozwalają na skuteczne zmniejszenie populacji nornic i całkowite ich wytępienie. Czynności deratyzacyjne należy zacząć prowadzić jak najszybciej, już przy pierwszych oznakach działalności zwierząt, ponieważ wtedy łatwo można opanować ich rozmnażanie.

Wykorzystuje się następujące metody:

  • metody fizyczne – rozstawianie łapek na gryzonie, mogą być to pułapki żywołowne bądź też uśmiercające, w przypadku ogrodów można stosować także urządzenia odstraszające nornice emitowanymi dźwiękami
  • metody chemiczne – środki chemiczne rodentycydy w formie trutki, która jest umieszczana w miejscach, w których zwierzę przebywa, najlepiej niedostępnych dla innych zwierząt

Prowadzimy skuteczne usuwanie nornic w Krakowie i w okolicznych miejscowościach. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy tylko do nas zadzwonić, a nasi specjaliści przyjadą na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe. Zapraszamy serdecznie!

  • Cennik zwalczania nornic
  • ceny ustalamy indywidualnie

511 661 310

Obszar działania

Usługę zwalczania nornic wykonujemy w Krakowie i okolicy.

100

100% satysfakcji!